Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.

UITBREIDING VERKOOPTEAM CCM EUROPE BV

CARLISLE® Construction Materials BV heeft Frank Schrama en Dennis Aldridge aangesteld als Key Account Managers. Frank Schrama is verantwoordelijk voor Regio Zuid en Dennis Aldridge voor Gevelafdichtingen en Technische Rubber Producten. Op de Internationale Bouwbeurs 2015 te Utrecht kunt u persoonlijk met hen kennismaken op onze stand 11.D038

CarlisleĀ® CM Europe

Personalia Frank Schrama

Frank Schrama zal vanaf 1 februari 2015 ons team bij CCM Europe komen versterken als Key Account Manager regio Zuid voor de merken RESITRIX® en HERTALAN®. Frank is 32 jaar, HBO geschoold en woont in Gemert. Frank is hiervoor o.m. werkzaam geweest bij Kingspan Unidek als Salesmanager SIPS (prefab isolatiepanelen voor gevels) en als Salesmanager Flatroofs.

Afbeelding: Frank Schrama

Personalia Dennis Aldridge

Dennis Aldridge is per 1 december 2014 ons team komen versterken als Key Account Manager Gevelafdichtingen en Technische Rubber Producten Dennis is 36 jaar en woonachtig in Zwolle. Dennis is hiermee terug op het oude nest na een uitstapje van 3 jaar bij Celdex. Hij heeft zijn oude werkzaamheden weer opgepakt en zal deze intensief uitbreiden. Dennis heeft de HTS Bouwkunde te Zwolle afgerond en is daarna o.m. tevens werkzaam geweest bij Alcoa Architectuursystemen.

 

Mocht u vragen hebben m.b.t. afdichtingen in de gevel dan kunt u hem bereiken via mobiel 0611 01 49 53 of email dennis.aldridge@ccm-europe.com.

Afbeelding: aldridge
Afbeelding: horst ter hans

Hans ter Horst

Verkoopmanager Nederland